úvodní stránka
   
 • Úvodní stránka
 • AKTUALITY
 • Kronika akcí
         » 2011
         » 2010
         » 2009
         » 2008
         » 2007
 • Videa z akcí
 • Penzion, letní terasa
 • Turistika, sport
 • Pořádání akcí
 • Zdeněk Troška
 • Fotogalerie
 • Ptejte se Evíka
 • Kontakt

 •  Kronika akcí - 2007

   
    14. - 15.9.2007 - Zaměstnanci JZD na Vinobraní ve Znojmě.

  Naši zemědělci opět nasedli do "filmového ZEMÁKU" aby společně navštívili, jako každý rok Znojemské Vinobraní. Tento v našem JZD po celý rok očekávaný výlet spojený se skvělou atmosférou slavností a s ochutnávkou vína a burčáku, dopadl skvěle! Cílem byla pochopitelně i Jubilejní zemská výstava Znojemsko - zahrada Moravy a Hospodářská výstava, která se setkala s velkým ohlasem zaměstnanců JZD.

    24.8.2007 - Dožínky v JZD.

  Opět nadmíru zdařilá akce s hojnou návštěvou turistů a fandů Slunce, sena! Kapely MELODIK a ZVOTOČANKA hrály jednu dechovkovou pecku za druhou, pivko, řízky, becherovka, skvělá atmosféra. Premiéra dětského hřiště s nafukovacím tobogánem, který praskal stejně jako dětský koutek ve švech!

    3.8.2007 - Natáčení pořadu České televize Příště u Vás... tentokrát v Hošticích u Volyně.

  Natáčení v prostorách bývalého kravína, ke kterému byli přizváni hoštičtí rodáci a jejich přátelé, mnozí známí z komparsu i hlavních rolí slavné Troškovy trilogie Slunce, seno... K poslechu a k tanci hrála jihočeská kapela KERAMIČKA.

    6.7.2007 - Slavnostní emise Hoštického eura.

  "Bankovky" v hodnotě 1,- a 3,- EUR jsou oblíbeným a originálním upomínkovým předmětem návštěvy našeho JZD. Slouží zároveň jako platidlo za které lze u nás zaplatit za nápoje, občerstvení a vstupné.

  Originální hoštická EURA lze zakoupit i v našem E-SHOPU.

    6.7.2007 - Velkolepá letní veselice se Zdeňkem Troškou.

  S velkým ohlasem návštěvníků se setkaly jízdy originálním selským kočárem, třeba ve společnosti Švejka - od originálu takřka k nerozenání:), nebo našich krojovaných děvčat. Vynikající atmosféru umocnilo výborné počasí o dobře vychlazený Strakonický ležák!

    1.7.2007 - Zprovoznění Penziónu Šimona Pláničky a letní terasy.

  Po trase náves - kravín - JZD se můžou vyprahlí návštěvníci posilnit z bohaté nabídky alko i nealko nápojů a teplých jídel.

  Pro přespání jednotlivců, skupin i rodin s dětmi nabízí útulné, zcela nově zařízené pokoje s příslušenstvím penzión našeho JZD.

  !!! ZADÁVÁME VOLNÉ TERMÍNY PRO SEZÓNU 2008.

     29.4.2007 - Premiérová jízda "Zemáku".

  Nejslavnější autobus v Čechách - "ZEMÁK" nyní zrekonstruovaný ve stylu Slunce, seno se vydal na svou premiérovou jízdu. Cílem byl - jak jinak - "otec" Zemáku Miloš Zeman.

  Více o historii ZEMÁKU a jeho přeměně na populární "Filmový zemák JZD Hoštice" můžete nalézt ZDE...

     28.04.2007 - Návštěva farmy Bolka Polívky v Olšanech.

  Družstevníci JZD Dobrá Voda Hoštice u Volyně navštívili farmu Bolka Polívky v Olšanech. Velmi podařený výlet s doprovodem kapely, která zpříjemňovala cestu naším "Zemákem" a zahrála jihočeské lidovky moravskému obecenstvu.

  Copyright © 2007 JZD Dobrá Voda Hoštice u Volyně